NewsyNowy singielPolskaPOPTeledyski

Ania Karwan prezentuje pierwotną odsłonę utworu „Kiedy mrugam”

Po ciepłym przyjęciu „Kiedy Mrugam” nagranym w duecie z Leszkiem Możdżerem, Ania Karwan przychodzi do fanów z nową, ale jak się okazuje – nie tak do końca nową – wersją utworu.

Ania jest w trakcie przygotowań do premiery drugiej płyty, która już wiosną 2023 roku zostanie wydana nakładem wytwórni Agora Muzyka. Na albumie znajdą się doskonale znane przez fanów utwory „Swobodnie„, „Papierosy” oraz duet z Kastą utwór „Ostatni raz„.

Zapraszamy do sprawdzenia pierwszej wersji „Kiedy mrugam„, o której szczerze i otwarcie sama Ania mówi tak:

Ta wersja nie jest do końca remiksem. Powstała prawie 2 lata temu, kiedy zaczęłam pisać nową płytę. Piotrek – mój producent bardzo prędko przedstawił mi aranż, który kojarzył mi się z szybką jazdą samochodem, wolnością i wyzwoleniem. Gdzieś po drodze straciłam zaufanie w nasze prace. Kiedy jesteśmy w słabszej formie szalenie łatwo jest na nas wpłynąć. Potrzebowałam się zatrzymać i zresetować wszystkie działania. Pojawił się wówczas Leszek Możdżer, zatem wydanie tej piosenki w formie duetu było dla mnie oczyszczającym powrotem do korzeni. Najbardziej znacie mnie z emocjonalnych wystąpień. Nasza wersja osiągnęła ogromny sukces, postanowiłam więc nie bać się i bez oczekiwań podarować Wam lekko spóźniony prezent na Nowy Rok w postaci pierwotnej wersji piosenki „Kiedy Mrugam”. Dodałam do niej podtytuł „już się nie boję”, bo co złego może się stać, jeśli działamy prosto z serca? Złego nic. Kto gotów – przyjmie je z otwartością. Życzę wam wolności, rozpuszczenia ograniczeń, przekonań i wyzwolenia z lęku.

– Ania Karwan.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy

Sprawdź również: