Calvin Harris przyzwyczaił nas do nieoczywistych duetów – jako pierwszy ‘ożenił’ wokal Florence Welch czy Theo z Hurts z tanecznymi bitami i stworzył z tego przeboje, które na długo opanowały listy przebojów. Tym razem do współpracy zaprosił siostry Haim i to właśnie nagrany z nimi numer „Pray To God” jest aktualnym singlem z jego ostatniej płyty.

Pray To God” jest już szóstym singlem z pokrytego w Polsce Platyną krążka „Motion” (płyta w wersji cyfrowej do kupienia m.in. na iTunes). Za reżyserię teledysku odpowiada Emil Nava, znany ze współpracy przy klipach m.in. Beyonce („Single Ladies”, „Crazy In Love”), P!nk, Shakiry, Britney Spears czy przy innych teledyskach Calvina Harrisa („Blame”, „Summer”, „I Need Your Love”).

Haim to zespół założony w 2013 roku przez trzy siostry – Alan, Danielle i Este. Uznawane są za jedno z największych odkryć muzycznych ostatnich lat. Zostały nominowane do nagrody Grammy w 2015 roku w kategorii Best New Artist. Na swoim koncie mają takie przeboje jak: „Falling”, „The Wire” oraz „If I Could Change Your Mind”.

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Dance