„Co chcę, to mam” – drugi singiel Babiego Lata 2026 już dostępny
Babie Lato 2026 z kolejną premierą! Po „Dwóch słońcach” Natalia Grosiak, BELA i Kathia prezentują kolejny utwór zapowiadający tegoroczną odsłonę projektu specjalnego festiwalu Erste Letnie Brzmienia. „Co chcę, to mam” to piosenka o odwadze, by zaufać sobie – nawet wtedy, gdy oznacza to ryzyko. Babie Lato zagra we wszystkich miastach trasy Erste Letnie Brzmienia 2026. Babie Lato, czyli projekt specjalny festiwalu Erste Letnie Brzmienia, wraca po raz czwarty – w 2026 roku tworzą je Natalia Grosiak, BELA oraz Kathia. Nowy skład stawia na bardziej organiczne brzmienie – pełne gitar, żywych instrumentów i folkowej czułości. Tegoroczna odsłona została zapowiedziana singlem „Dwa … Czytaj dalej „Co chcę, to mam” – drugi singiel Babiego Lata 2026 już dostępny
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej ten kod na swoją witrynę, aby osadzić element