Mimo tego iż jak śpiewa „to daleko jest”, w ubiegłym roku udało jej się zaszyć na kilka dni w Helsinkach. To właśnie tam nakręciła teledysk do tytułowego singla z płyty „Helsinki”. To już ostatni singiel promujący to wydawnictwo. Oddajemy go w Wasze ręce!
fot. bi.im-g.pl
Co o tym sądzisz?
Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0










