Mimo tego iż jak śpiewa „to daleko jest”, w ubiegłym roku udało jej się zaszyć na kilka dni w Helsinkach. To właśnie tam nakręciła teledysk do tytułowego singla z płyty „Helsinki”. To już ostatni singiel promujący to wydawnictwo. Oddajemy go w Wasze ręce!

fot. bi.im-g.pl

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Alternative