NewsyNowy singiel

Dj Adamus i Mariusz Totoszko – „Od nowa”

DJ Adamus – wywodzący się ze sceny klubowej dj i producent oraz Mariusz Totoszko – wokalista ze świata muzyki popowo-rockowej, stworzyli wspólny projekt.

Poznali się w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i zaiskrzyło …pomysłami. Mariusz – uczestnik show, DJ ADAMUS – Adam Jaworski – juror, mimo różnic okazało się, że mogą stworzyć ciekawe połączenie. Efektem jest nowoczesny, popowy utwór z mądrym tekstem, który opowiada o miejscu w życiu, w którym obydwoje się znaleźli.

Piosenką „Od nowa” zamykają pewien rozdział i budują swoje nowe ja. Przemiana DJ-a Adamusa zauważalna jest nie tylko na etapie twórczości, ale i wizerunku. W ciągu kilku ostatnich miesięcy ukazał światu swoja zmianę nie tylko fizyczną, ale i mentalną. Udowodnił również, że jego umiejętności poparte są fachową wiedzą, docenioną przez organizatorów festiwali i wydarzeń, podczas których występuje w roli eksperta i zajmuje się oprawą muzyczną (m.in. Sopot TOPtrendy Festiwal 2014). Mariusz Totoszko – do niedawna wokalista zespołu Volver, dzisiaj dojrzały wokalista i ojciec, który ceni sobie rodzinne zacisze tak samo jak dobrą muzykę.

Mogłoby być zaskoczeniem, że DJ Adamus mierzy się z taką materią muzyczną. Jednak po projektach klubowych i utrzymanych w klimacie chillout (m.in. 1000 miejsc z Adą Szulc) zapragnął wyprodukować dobrze brzmiącą piosenkę. Nie bez znaczenia jest tu przykuwający uwagę wokal Mariusza Totoszko. W utworze pojawiają się wszelkie elementy nowoczesnej muzyki pop, ale korzenie klubowe czuć na pewno w groovie i produkcji.
Zapraszamy do posłuchania!

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy

Sprawdź również: