Wczoraj wieczorem w sieci zawrzało. Dziennik Eurowizyjny dotarł do informacji, według których TVP postanowiło zmienić formę wyłonienia tegorocznego reprezentanta polski w konkursie Eurowizji.

Pierwotny plan polegał na tym, że już w najbliższy weekend mieliśmy dowiedzieć się, kto zostanie tegorocznym reprezentantem naszego kraju podczas nadchodzącego konkursu Eurowizji. Nieoficjalnie mówiło się o Darii bądź Ochmanie.

Teraz okazuje się, że już jutro około godziny 10:00 podczas programu Pytanie na śniadanie TVP2 zostanie ogłoszonych 10 uczestników krajowych eliminacji narodowych. Zaraz po pojawieniu się tej informacji Doda ogłosiła, że zgłosiła do konkursu chęć swojego udziału z singlem “Fake Love“.

Zmiana formatu wyłonienia reprezentanta wcale nas nie dziwi – bardziej słowa samej Dody, która w wypowiedzi zaznaczyła, że zrobiła to “dziś rano” – nie do końca wydaje się być to oficjalnie możliwe, skoro zgłoszenia zakończyły się w listopadzie. Wiadomo jednak, że wyjątki się zdarzają.

Finał krajowych eliminacji według wstępnych informacji ma odbyć się 18 lub 19 lutego – a o zwycięstwie w proporcji 50:50 zdecydują widzowie oraz jury.

Jak oceniacie taką decyzję TVP? Kibicujecie Dodzie?

fot. pl.doda-music.com

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

    Sprawdź koniecznie:

    Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

    Więcej w:Ciekawostki