Brytyjski piosenkarz i autor tekstów – HRVY znów o sobie przypomina, wydając nowy singel „Golden Hour” z nadchodzącej, trzeciej EPki „Views from the 23rd Floor„.

Piosenka jest kontynuacją „Talking to the Stars”, która ukazała się w grudniu ubiegłego roku. „Views From The 23. Floor” ma zostać wydana w jego 23. urodziny – 28 stycznia 2022. Jest to jego pierwszy od pięciu lat mini-album HRVYa!

Sam wokalista zapowiedział EPkę mówiąc „po raz pierwszy autentycznie kocham swoją muzykę. Nie dlatego, że jest odpowiednia na czasy, listy przebojów czy cokolwiek, ale dlatego, że jest odpowiednia dla mnie„.

Mini-album ma być podsumowaniem dotychczasowej kariery młodego wokalisty i będzie orbitować wokół motywów hotelowych. Podróżnicze inspiracje dziwić nie powinny – wokalista intensywnie promował swoją twórczość podczas tras koncertowych i gościnnych występów (między innymi w Warszawie przy okazji półfinału „You Can Dance. Nowa Generacja” 21 listopada br.

Jak sam mówi: „Nie wydałem EP od ponad 4 lat i jestem w końcu jestem gotowy podzielić się czymś nowym. W ciągu ostatnich kilku lat spędziłem mnóstwo czasu w pokojach hotelowych podróżując po świecie i zawsze spędzałem godziny na wpatrywaniu się w to co za oknem. Im wyżej jesteś, tym lepszy masz widok – masz większą perspektywę, a to trochę jak dorastanie. Niedługo będę miał 23 lata i zaczynam rozumieć, czego chcę w życiu i jak to wszystko działa, im jestem starszy, tym mam lepszą perspektywę. Mimo wszystko – wciąż się uczę!”

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy