Już w ten weekend Santander Letnie Brzmienia we Wrocławiu. Zagrają Hey, Mrozu, Coma i Edyta Bartosiewicz z orkiestrą!

Pop, rock, muzyczne legendy i nowe odkrycia. Emocje, które zostaną z Tobą na długo – w piątek we Wrocławiu drugi tegoroczny przystanek festiwalowej trasy koncertowej Santander Letnie Brzmienia. Na Polach Marsowych zagrają m.in. Hey, Mrozu, Coma, Edyta Bartosiewicz, BABIE LATO, Ania Dąbrowska, Zalewski. Do tego świeże brzmienia na NEXT FEST Stage, społeczno-muzyczna przestrzeń BitterSweet i mnóstwo wakacyjnych atrakcji. Letnie granie czas zacząć! Szczegóły na www.santanderletniebrzmienia.pl. Wakacyjna trasa festiwalu Santander Letnie Brzmienia już po raz 3. zaprasza do wspólnego tańczenia pod sceną w ciepłe wakacyjne wieczory, łącząc to, co najciekawsze w polskiej muzyce popularnej. Ta edycja udowadnia, że pop doskonale łączy … Czytaj dalej Już w ten weekend Santander Letnie Brzmienia we Wrocławiu. Zagrają Hey, Mrozu, Coma i Edyta Bartosiewicz z orkiestrą!