Właśnie zadebiutował nowy singiel Reni Jusis o nazwie „Kiecka„, zadedykowany wszystkim silnym i odważnym Mamom w Dzień Matki.
Utwór jest swoistym buntem, wołaniem o pomoc i oddaniem głosu Kobietom, które latami stawiały innych ponad sobą.
Parę tygodni po elektryzującym „Stilo” Reni Jusis wraca z kolejnym singlem – utwór „Kiecka” to muzyczny ukłon skierowany do każdej Kobiety, którą w ciszy mijamy na ulicy, obserwując ukradkiem na jej twarzy zmęczenie, bezsilność czy skrywaną złość. To kobiecy manifest, dedykowany wszystkim matkom, które w swoim życiu dotknęły granicy i potrzebują zmian.
„Dziewczyny idą po swoje”, ta myśl przyświeca mi od momentu kiedy Olga Czyżykiewicz oddała nam skończony teledysk. Jestem dumna z prokobiecego wydźwięku tego singla i wsparcia jakiego doświadczam od wszystkich Kobiet, które miały szansę zetknąć się z tym utworem już przed premierą ♥️. – mówi Reni Jusis.
Teledysk w reżyserii Olgi Czyżykiewicz i z choreografią Ilony Ekwy, ukazuje jak w szarej rzeczywistości i przeciętności zaczyna kwitnąć historia zwykłych – niezwykłych kobiet, które pragną złamać swój życiowy schemat i rozpocząć życie na nowych zasadach. Tańcząc na granicy szaleństwa – wyrażają całą swoją złość i bunt. Musicalowe elementy z kolei wnoszą nadzieję i promień światła.
fot. Natalia Luque Strażacka










