Światowe supergwiazdy Becky G i KAROL G właśnie wydały swój potężny singiel „MAMIII”. Długa oczekiwana współpraca jest dynamicznym, imprezowym utworem reggaeton, który wzmaga poczucie siły, pewności siebie, niezależności i stylu.

Singiel został napisany przez obie artystki, Elenę Rose i Ovy on the Drums, a następnie wyprodukowany przez Ovy. Potężna współpraca tych dwóch królowych muzyki latynoskiej po raz pierwszy miała miejsce w 2018 roku przy piosence Mau & Ricky („Mi Mala”). Artystki od tego czasu planowały ponownie się spotkać.

Becky G opowiada: „Zawsze mówiłam: «juntas, somos mas». Kiedy kobiety jednoczą się i pracują razem, jesteśmy w stanie wywrzeć znaczący i trwały wpływ. KAROL i ja długo czekałyśmy na ten moment, ale wiedziałyśmy, że piosenka musi być doskonała i powinna reprezentować zarówno nasze duchy, jak i serca. Cieszę się, że w końcu mogłyśmy nagrać «MAMIII» i dać naszym fanom coś, na co czekali już od jakiegoś czasu. To ekscytująca chwila i cieszę się, że mogę dzielić ją z moją przyjaciółką i kimś, kogo naprawdę podziwiam”.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Latino