Idol muzyki latynoskiej Maluma otwiera 2022 rok wydając nową piosenkę i klip „Cositas de la USA”. Tytuł odnosi się do znanych wszystkim prezentów ze Stanów Zjednoczonych, które przywozi się bliskim w ojczyźnie.

Cositas de la USA” został wyprodukowany przez The Rude Boyz (Kevin ADG i Chan El Genio). W procesie pisania Malumie towarzyszyli Edgar Barrera, Andres Uribe, René Cano, Kevin Mauricio Jiménez (Kevin ADG), Bryan Snaider Lezcano (Chan El Genio) i Justin Quiles.

Kolorowy klip w stylu retro został nakręcony w Medellin w Kolumbii przez reżysera Harolda Jimeneza i producentkę Veronicę Velez z 36 Grados. Utwór bez wątpienia będzie jednym z najbardziej oczekiwanych na jego nadchodzącym koncercie „Medallo en el Mapa”, który artysta da na stadionie Estadio Atanasio Girardot w Medellin już 30 kwietnia.

Poza niesamowitym show, fani zobaczą Malumę w najnowszych męskich kreacjach Versace. Włoski dom mody ogłosił, że to właśnie Maluma jest twarzą nowej kampanii reklamowej Versace dla mężczyzn. Przedstawiany na wielu zdjęciach artysta pozuje z własnym psem Budą. „Zostanie twarzą tak kultowego domu mody, jak Versace i reprezentowanie Kolumbii na całym świecie poprzez muzykę i modę to spełnienie marzeń”, mówi artysta.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Latino