NewsyNowy singielPOPPremieraTeledyskiTop NewsWschodzące gwiazdy

Marcin Tyma prezentuje debiutancki singiel!

Czekaliśmy z niecierpliwością na ten dzień, żeby podzielić się z Wami świetną wiadomością! Chcemy Wam przedstawić pewnego wokalistę. Przed Wami… Marcin Tyma!

Aktor teatru Buffo, aktor dubbingowy, logopeda, autor tekstów piosenek, a także wokalista. Jednym słowem, człowiek o wielu talentach! Dzisiaj premierę miał jego debiutancki singiel pt. Słowa, stworzony razem ze znanym producentem muzycznym Bartoszem Zielonym (Tabb).  

„Słowa” to manifest wolności każdego człowieka w odkrywaniu i wyrażaniu siebie. Żyjemy według schematów. Boimy się wychodzić poza ramy narzucane przez społeczeństwo, żeby nie narażać się innym. Słowa mogą dzielić i ranić, łączyć i budować. To od nas zależy jaki świat wykreujemy, jak będziemy postrzegani i czy będziemy żyć w zgodzie ze sobą (Marcin Tyma).

Wydanie własnego singla to ekscytujący moment. To już inny wymiar, ogromne emocje. Bardzo się cieszymy, gdy możemy napisać o nowej osobowości, o nowym debiucie. 🙂 

Trzymamy kciuki za dalszą twórczość. Będziemy wypatrywać nowości! 


Koniecznie zajrzyjcie na:

FACEBOOK: Marcin Tyma FB

INSTAGRAM: Marcin Tyma IG

YOUTUBE: Marcin Tyma YT


Na koniec jeszcze jedna świetna wiadomość! Debiutanckiego singla Słowa posłuchacie już w swoim ulubionym serwisie muzycznym:

 

Zdjęcia źr.: Marcin Tyma

 

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy