„Syndrom” to kompozycja, która po wczorajszym wieczorze na długo zapadnie Wam w pamięć!
Mateusz Gędek powraca! Imponujący występ tego charyzmatycznego, a dziś już wręcz awangardowego wokalisty i muzyka w pierwszym etapie programu „Must Be The Music”, zaprowadził go do półfinału. Nowa kompozycja pt. „Syndrom” – surowa, alternatywna, stanowiąca idealną kontynuację kierunku obranego na EP-ce „PO FAKCIE” (to właśnie z tego wydawnictwa pochodzi numer „Garnitury”, który został tak entuzjastycznie przyjęty w programie MBTM).
„Syndrom” ma szansę trafić w gusta wielbicieli starej szkoły gitarowej, ale i wszystkich poszukujących świeżych i oryginalnych dźwięków.
fot. materiały prasowe
Co o tym sądzisz?
Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0










