AlbumyNewsyNowy singielPolskaPOPZapowiedzi

Mocna zapowiedź albumu “Psycho” Zuzy Jabłońskiej!

Boimy się tego, czego nie znamy – mówi Zuza Jabłońska – ale to nas nie usprawiedliwia.

Dziwnie się zachowuję? Boisz się mnie? Nie rozumiesz?Powiedz mi to w twarz” – takie wyzwanie rzuca nam wszystkim debiutująca albumem pt. “Psycho” 17-letnia wokalistka z zespołem Tourette’a.

Niekontrolowane tiki, niezidentyfikowane dźwięki, każdy jej ruch są jak “Spacer po linie”, bo zawsze istnieje ryzyko, że ktoś wokół nie zrozumie, nie będzie nawet próbował… Lęk budzi agresję i hejt. A ona w jednym ze swoich utworów, pt. “Wisła” śpiewa – “kumam ich tak jak nikt, a oni mnie niekoniecznie” – dlatego nagrała ten krótki film. Dla wykluczonych i wykluczających.
I deklaruje: wytłumaczę, oswoję, zapoznamy się.

Posłuchajcie jej koniecznie!

Dodatkowo dziś w serwisach cyfrowych pojawiła się akustyczna wersja singla “Wisła“, która znajdzie się na wersji deluxe albumu. To właśnie w klipie do tej piosenki Zuza poruszała tematy odmienności oraz tolerancji. Artystka zabrała głos w ważnej sprawie społecznej, odnosząc się do szykanowania wśród młodych.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
1
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Albumy

  Następny artykuł: