Nie ma co ukrywać, Margaret wraca do nas na dobre!

Wokalistka dopiero co na żywo zaprezentowała nowy utwór pod tytułem „Przebiśniegi”, a dzisiaj, za pośrednictwem odliczania na Instagramie zdradziła, że już 19 marca w sieci zadebiutuje utwór „Nowe plemię„. Co więcej, najprawdopodobnie będzie to utwór, który mogliśmy usłyszeć na żywo podczas trasy „Gaja Hornby Tour”.

Czekacie?

fot. Instagram wokalistki

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Newsy