NewsyNowy singielPolskaPOP

Ochman z prezentem dla wszystkich mam

Z okazji Dnia Matki, Krystian Ochman stworzył przejmujący utwór opowiadający o miłości dziecka do rodzica

Mamo” – na ten singiel czekali wszyscy fani „Prometeusza”, „Światłocieni” i „Wielkich tytułów”. Krystian powraca z piosenką przejmującą, ściskającą za serce i zmuszającą do refleksji. Singiel zwiastuje kolejną, trzecią już płytę artysty.

– Mamo, nierzadko się sprzeczamy, ale Ty zawsze jesteś obok, by mnie chronić. Nie zawsze się zgadzamy, ale wiem, że chcesz dla mnie jak najlepiej. Kocham Cię Mamo. Dedykuję ten utwór Tobie i wszystkim mamom. Jestem wdzięczny za Waszą ciężką pracę, ofiarność i bezinteresowną miłość! – mówi o singlu Ochman.

Singiel powstał we współpracy z producentem, Juliuszem Kamilem, z którym stworzył już „Prometeusza” i „Sexy Lady”. Okładką singla jest zdjęcie z prywatnego albumu Krystiana Ochmana.

Krystian Ochman to reprezentant Polski na Eurowizji 2022, zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz 58. KFPP w Opolu. Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął status złotej płyty.

Debiutancki album Krystiana pt. „Ochman” ukazał się 19 listopada 2021 roku. Znalazło się na nim 11 utworów. Album osiągnął również status złotej płyty.

fot. materiały prasowe / Adrian Kawa

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy