NewsyNowy singielPolskaPOPTeledyski

Ochman z trapowych bitów do musicalowego klimatu w “Prometeuszu”!

Prometeusz” to ciekawy zwrot w twórczości Krystiana Ochmana.

Zamiast trapowego numeru z dużym podbiciem basów, zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland” zdecydował się na utwór bardziej poetycki, teatralny, wręcz musicalowy. Jedno natomiast się nie zmieniło – Ochman w „Prometeuszu” wciąż jest bardzo ekspresyjny i emocjonalny.

Prometeusz” porusza kwestię siły, wytrwałości i pewności w działaniach. Wszystko to w poetycki i teatralny sposób. Nowy utwór jest nieco inny niż poprzednie kawałki Ochmana. Singiel został tym razem wyprodukowany przez Michała Pietrzaka oraz Juliusza Kamila. Wcześniej trapowo, z dużym podbiciem basów, a teraz poetycko, teatralnie, musicalowo i jeszcze bardziej przejmująco. Krystian Ochman już jest artystą, ale za sprawą piosenki „Prometeusz” udowodnił, że jego talent sprawdza się w różnorodnych stylistykach.

Wcześniejsze single wyprodukowane przez @atutowego osiągnęły świetne wyniki. „Światłocienie” mają już ponad 2,7 mln streamów na Spotify i ponad 4,4 mln wyświetleń na YouTube; „Wielkie Tytuły” trafiły na #1 miejsce na karcie na czasie YouTube, zgromadziły ponad 1,9 mln wyświetleń i ponad 750 streamów na Spotify; „Wspomnienie” ma ponad 250k streamów i 570k wyświetleń na YouTube.

Czy nowy singiel powtórzy sukces wcześniejszych utworów? Sprawdźcie sami!

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
1
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Newsy

  Następny artykuł: