Poznajcie finalistów “The Voice Kids 2”!

Znamy już wszystkich finalistów drugiej edycji “The Voice Kids”! “Finał programu to występy najlepszej dziewiątki pierwszej polskiej edycji tego programu. Kto ma szansę na wygraną? Każdy z trenerów The Voice Kids, po przesłuchaniach w ciemno, bitwach i etapie sing off, wybrał najlepszą trójkę, która zaprezentuje się w finałowym odcinku muzycznego show walcząc o wygraną”. (źr. eska.pl)

Niżej przedstawiamy Wam nagrania z przesłuchań w ciemno oraz krótko samych uczestników. Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli i dla tych, którzy chcieliby sobie przypomnieć występy młodych wokalistów. 😉

Drużyna Tomsona i Barona

Wiktoria Gabor

“Romska uroda, skromna osobowość i głos tak silny, że może nim rozbijać szklanki – tak w skrócie można opisać 11-letnią Wiktorię Gabor. Ta uczestniczka jest obywatelką świata – urodziła się w Niemczech, wychowywała w Wielkiej Brytanii, a jakiś czas temu zamieszkała z rodziną w Polsce. Muzyka gra w jej duszy od zawsze. Młodziutka Wiktoria talent – jak sama mówi – odziedziczyła po rodzicach, którzy są pochodzenia romskiego”. (źr. Wiktoria Gabor)

Michał Szczurek

“Spokojny, cichy i bardzo dobrze wychowany chłopiec o duszy romantyka. Lubi zajęcia muzyczne w szkole, ale dodatkowo uczy się śpiewu w domu kultury, a także uczęszcza na indywidualne zajęcia gry na pianinie. Jego przygoda z muzyką zaczęła się od naśladowania przed lustrem gwiazd, zwłaszcza Lady Gagi. W wolnych chwilach fotografuje, lubi tworzyć pejzaże i zdjęcia architektury”. (źr. voicekids.tvp.pl)

Lena Marzec

“Mała, słodka rozrabiara z talentem do sportu. Lenka jest małym słodziakiem, z niebywałymi, jak na dziecko w tym wieku, możliwościami wokalnymi. Na lekcje śpiewu chodzi z niemal całą rodziną: mamą i starszą siostrą. Lenka uczy się w IV klasie szkoły sportowej – trenuje szermierkę, judo, taekwondo i akrobatykę.” (źr. voicekids.tvp.pl)

 

Drużyna Cleo 

Anna Dąbrowska

“Ania choruje na poważną chorobę genetyczną (mukowiscydozę), ale mimo to uwodzi wszystkich wokół swoim uśmiechem, optymizmem i pracowitością. Jest otwarta, odważna i inteligentna. Nic dziwnego – z takim imieniem i nazwiskiem musi czuć się w show-biznesie jak ryba w wodzie!” (źr. voicekids.tvp.pl)

Adrian Bałucki 

“Adrian Bałucki to małomówny wrażliwiec o niesamowitej skali głosu. Ma 14 lat i mieszka w Jaśle z mamą i ojczymem. Adrianowi zależy na tym, żeby śpiewać z emocjami. Czego nie może wyrazić w śpiewie przelewa na papier rysując. Lubi też poszaleć na rolkach z przyjaciółką Kamilą”. (źr. voicekids.tvp.pl)

Karolina Kruk

“Grać i śpiewać to zaczęłam gdzieś koło drugiej klasy podstawówki. Kupiłam sobie gitarę za własne pieniądze, bo uzbierałam już jako dziecko z komunijnych pieniędzy. I zaczęłam, zaczęło się, wciągnęło mnie to. Wewnętrznie ja żyję tą muzyką, którą gram”.

 

Drużyna Dawida 

Oliwier Szot

“Mały gentleman o delikatnym głosie i przeuroczej osobowości. Oliwier potrafi świetnie odnaleźć się wśród rówieśników, ale równie szybko znajduje wspólny język z dorosłymi. Jego ulubienicą jest malutka siostrzyczka, czteromiesięczna Rozalka”. (źr. voicekids.tvp.pl)

Carla Fernandes

“15-letnia Carla z Poznania to dziewczyna piękna jak z obrazka. Swoją oryginalną urodę zawdzięcza tacie, który jest w połowie Portugalczykiem, a w połowie Hiszpanem. Carla swój pierwszy kontakt z muzyką miała bardzo wcześnie – jej mama słuchała Mozarta i Chopina, kiedy urocza Carla była jeszcze w jej brzuchu. Teraz Carla śpiewa zawsze i wszędzie. W przyszłości chciałaby zostać projektantką wnętrz”. (źr. voicekids.tvp.pl)

Paweł Szymański 

“11-letni Paweł zanim jeszcze zaczął mówić, nucił wszelkie usłyszane melodie. Rodzice szybko wyłapali, że Paweł to zdolniacha i zapisali go na naukę śpiewu. Na tym jego talenty się nie kończą – od 5 lat gra na perkusji oraz występuje na deskach Teatru Muzycznego”. (źr. voicekids.tvp.pl)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.