Ostatnie miesiące w wykonaniu Smolastego to nieustanne pasmo sukcesów. Kolejne single biją rekordy popularności w serwisiach, a teledyski osiągają wielomilionowe wyświetlenia na youtube. Artysta nie zwalnia tempa i po świetnie przyjętym utworze „Toxic Baby” prezentuje nowy singiel.

W numerze „Boję się kochać” Smolasty po raz pierwszy łączy siły z Young Leosią, a ich wspólna produkcja utrzymana jest w stylu retro. Niespodziewane połączenie dwójki wrażliwych na sprawy sercowe artystów owocuje kawałkiem w dość nietypowym i nieoczywistym dla nich klimacie – Smolastego, który otwarcie mówi, że boi się kochać oraz Young Leosi prezentującej się od strony młodej i dojrzałej kobiety, która przekazuje słuchaczowi swoją receptę na szczęście.

Teledysk, wyreżyserowany przez Piotra Zajączkowskiego, obejrzeć można na oficjalnym kanale youtube Smolastego pod adresem.
W klipie wystąpili także znani twórcy z TikToka: Maja Janowska (@majajanowska), Alex Kwiatkowski (@alexieytop), Julka Gizelska (@julkagizelska) i Szymon Bożycki (@shimmybruh)

fot. materiały prasowe / @przemek.pro @osiemdziewiec

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy