AlternativeNewsyPolskaPOPTeledyski

Stach Bukowski nagrał teledysk do utworu z Kwiatem Jabłoni. W klipie wystąpiły młode gwiazdy FONOBO Label!

Rozpędzony „Czerwony SUVStacha Bukowskiego nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Zespół właśnie wypuścił nowy teledysk. Video powstało do piosenki „Noc” nagranej wspólnie z Kwiatem Jabłoni. W klipie wystąpiły młode gwiazdy wytwórni FONOBO Label.

Stach Bukowski to młody i charyzmatyczny zespół z Olsztyna. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga to znakomita basistka, a Robert to wirtuoz gitary. W takim składzie są nie do pokonania. Ich twórczość nasycona jest beztroską energią i dobrą zabawą. Grają z rockandrollowym polotem, mają ucho do chwytliwych melodii i szturmem wzięli wszystkie rozgłośnie radiowe w kraju. Ich pierwszy singiel pt. „Lew” został nawet polskim Przebojem Rocku Antyradia 2019.

Debiutancką płytę Stacha pt. „Czerwony SUV”, która ukazała się 20 marca br. nakładem FONOBO Label, poza utworem „Lew”, promowały dotychczas takie single jak „Los”, „Pif-Paf”, „Saint-Tropez” oraz numer tytułowy. Kolejnym został kawałek „Noc” nagrany wspólnie z Kwiatem Jabłoni.

Fani obu zespołów pokochali ten utwór, dlatego na pewno ucieszą się, że wreszcie powstał do niego teledysk. W klipie obok Stacha, Agi i Roberta wystąpiły także inne młode gwiazdy wytwórni FONOBO Label. W role statystów wcielili się m.in. Faustyna Maciejczuk, Agata Radziszewska, KIWI, Magda Kluz, Kamil Kempiński, chłopaki z zespołów Jelsa oraz Under The Shower. Wprawne oko wypatrzy w tle również kilkoro pracowników labelu. Postać czarnego charakteru odegrał Sebastian Tomala, aktor, który zagrał główną rolę w teledysku Pezeta do utworu „Intro”.

Teledysk do „Nocy” można oglądać na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Alternative