Jakiś czas temu za pośrednictwem instagrama Dziarma podzieliła się informacją, że już niebawem światło dzienne ujrzy jej premierowy singiel z gościnnym udziałem dwóch artystów!

Tak oto dzisiaj odbyła się premiera singla „Tak bardzo„, w którym oprócz artystki pojawiają się Oki oraz Gverilla! Sprawdźcie efekty tego połączenia już teraz!

Klikając tutaj! przeniesiecie się na stronę poświęconą utworowi!

fot. redbull.com

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
1
Szczęśliwy
0
Kocham
3
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Newsy