Jakiś czas temu za pośrednictwem instagrama Dziarma podzieliła się informacją, że już niebawem światło dzienne ujrzy jej premierowy singiel z gościnnym udziałem dwóch artystów!
Tak oto dzisiaj odbyła się premiera singla „Tak bardzo„, w którym oprócz artystki pojawiają się Oki oraz Gverilla! Sprawdźcie efekty tego połączenia już teraz!
Klikając tutaj! przeniesiecie się na stronę poświęconą utworowi!
fot. redbull.com
Co o tym sądzisz?
Podekscytowany
1
Szczęśliwy
0
Kocham
3
Nie wiem
0
Raczej słabo
0










