FolkNewsyNowy singielPolskaPowrót gwiazdyTeledyski

Zespół Enej powraca z NOWYM SINGLEM!

Enej pozytywnie zaskakuje dzięki Ostatni Raz! Muzycy ponownie sięgnęli po charakterystyczne dla nich środki twórczości, a także po teledysk pełen humoru, dzięki czemu powstała genialna mieszanka! Znajdziecie ją już dzisiaj na Tidalu i YouTube!

Kolejna współpraca MyMusic z muzykami owocuje świetnym kawałkiem! Enej wraca do gry za pomocą najnowszej piosenki Ostatni Raz. Kawałek na pewno przypadnie do gustu fanom zespołu, ponieważ i tym razem sięgnęli oni po typowe dla nich dźwięki! Będziecie mogli usłyszeć gitarowe riffy, sekcję dętą, charakterystyczny głos wokalisty oraz ogromne pokłady pozytywnej energii i polsko-ukraińskiej wrażliwości!

Teledysk do Ostatni Raz to bardzo humorystyczna opowieść, która całości dodała odpowiedniego smaku! Wideo i piosenka tworzą mieszankę, która porusza serca i wyrywa na parkiet najbardziej opornych tancerzy! Posłuchać piosenkę można już od dzisiaj w serwisie Tidal, a obejrzeć teledysk na kanale zespołu.

 

Nie pozwólcie więc, by deszczowa zima przepełniła Was melancholią i sięgnijcie po nową muzykę zespołu, która przywraca dobry nastrój!

fot Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Folk

  Następny artykuł: