AlbumyNewsyOdsłuchPolskaPOPPremiera

14 zmyślonych historii, które wydarzyły się naprawdę! Premiera albumu Agnieszki Musiał „Jestem u siebie” [ODSŁUCH!]

Agnieszka Musiał to wnikliwa obserwatorka świata wewnętrznego. W swoich piosenkach, akompaniując sobie na ukulele zwiedza równoległe światy i opowiada zmyślone historie – podejrzewamy jednak, że większość z nich wydarzyła się naprawdę. Jedną z nich jest historia wyśpiewana z Kamilem Bednarkiem.

Jej piosenki z ukulele w social mediach odsłuchano już kilkaset tysięcy razy. Teraz otwiera nowy rozdział, gdzie wraz z producentem muzycznym Janem Smoczyńskim akustyczne brzmienie ukulele łączą z elektroniką. Fragment najnowszego singla („Jestem u siebie”) został już użyty na TikToku blisko 25 tys. razy, dając artystce 3. miejsce na top liście POLSKIE HITY.

Agnieszka Musiał o albumie:
„Jestem u siebie to zapis moich przeżyć ubranych w 14 historii. Jeszcze nigdy nie opowiadałam o tym co u mnie w tak bezpośredni sposób. Zachęcona reakcjami moich najcudowniejszych słuchaczy poczułam, że chcę opowiedzieć jak najwięcej nie zastanawiając się czy to nie za dużo. Stąd też tytuł albumu – „Jestem u siebie”. Nie ukrywam, że gdzieś w środku czuję, że to hasło będzie bliskie nie tylko mnie…”

Album promuje singiel o tym samym tytule, wykonany wespół z Kamilem Bednarkiem. Ciepły w odbiorze, przepełniony prywatnymi nagraniami Agnieszki klip, dostępny jest na kanale artystki.

Poza Kamilem Bednarkiem, album gości również Bovską, z którą Agnieszka Musiał wydała słodki utwór pt. „Cukier” oraz przejmujący dialog z Leskim – „Po rozmowie”. Album „Jestem u siebie” wydany został nakładem wydawnictwa Agora Muzyka.

fot. materiały prasowe | Paweł Kocan

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy