Musiclife.pl powstało z myślą o muzycznie bardzo wszechstronnym świecie! Nie ograniczamy się w żadnym stopniu. Piszemy o każdym, na kogo warto zwrócić uwagę.
Chcesz się z Nami skontaktować? Masz pytanie? Współpraca?
Koniecznie napisz do nas na: matthew@musiclife.pl
W sprawach dotyczących debiutantów prosimy o kontakt pod adresem katarzyna@musiclife.pl

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się portali o tematyce muzycznej w Polsce. Funkcjonujemy od 1 września 2013 roku, jednak w międzyczasie zdarzył się Nam rok przerwy, spowodowany projektem, który miał okazać się lepszym.

Od początku tego roku odwiedziło Nas ponad 160 tysięcy unikalnych użytkowników. Im więcej muzyki, tym więcej odwiedzających! W kwietniu bieżącego roku stronę wyświetlono prawie 35 tysięcy razy, tylko po to, aby w maju liczba ta wzrosła do 62 tysięcy!

Stale rozwijamy się również na portalach społecznościowych! Na naszym facebookowym profilu polubiło Nas już ponad 10 tysięcy użytkowników, podczas gdy zasięg postów wynosi nawet 100 tysięcy odbiorców!

Również nasz profil na twitterze cieszy się uznaniem czytelników (i nie tylko!). Odwiedzili nas między innymi najważniejsze wytwórnie płytowe, marki takie jak Coca Cola czy artyści np. Nelly Furtado!Na instagramie ciągle idziemy do przodu, jednak nie przeszkodziło to międzynarodowym koncernom takim jak Warner Music Sweden do odwiedzenia Nas! Nasze instaStory cieszy się dużym zasięgiem, a same posty są z chęcią lajkowane przez użytkowników portalu!

FACEBOOK | TWITTER | INSTAGRAM
Zapraszamy do współpracy!
Kontakt e-mail: kontakt@musiclife.pl lub matthew@musiclife.pl

1 Komentarz

  1. Jestem może aplikacja tej strony?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.