KoncertyNewsyPOPŚWIATWydarzenia

Paloma Faith wystąpi w Polsce!

Przygotowując się do kolejnego monumentalnego rozdziału, brytyjska supergwiazda Paloma Faith powraca z nowym singlem i teledyskiem „How You Leave A Man„.

Singiel poprzedza wydanie szóstego albumu studyjnego Palomy „The Glorification of Sadness” za pośrednictwem RCA Records, którego premiera zaplanowana jest na 16 lutego. Paloma podzieliła się wiadomością o dacie premiery swojego nowego albumu i osobistą notatką do swoich fanów, informując ich, że „… nie może się doczekać, aby podzielić się tą nową erą”.

Paloma z ekscytacją zapowiada długo wyczekiwany album nową piosenką „How You Leave A Man”, oferując fanom przedsmak tego, czego mogą się spodziewać po nadchodzącej nowej płycie. Utwór został wyprodukowany przez wielokrotnie nagradzanego producenta i kompozytora Martina Wave’a, a jego współautorami są: JKash, Andrew Wells, Ellie King i Charlie Puth. Ma WSZYSTKIE zadatki na nową erę Palomy. Jest pewny siebie, filmowy, wzmacniający i zniewalający od początku do końca, a wszystko to przekształciło ją w ikonę. Singiel opowiada o znalezieniu pewności siebie, aby odejść od związku i być wzmocnionym własnym szczęściem. Jego nieograniczona ekspresja popu pozwala mu wygodnie usiąść obok wielu następców Palomy na listach przebojów, a nawet więcej.

Ale „The Glorification of Sadness” to coś więcej niż album o związkach. To celebracja odnalezienia drogi powrotnej po opuszczeniu długotrwałego związku, bycia silnym nawet w swoich porażkach i wzięcia odpowiedzialności za własne szczęście. Jest to jej najbardziej osobisty album do tej pory, czerpiący z jej własnych doświadczeń. Jest to pierwsza nowa muzyka Palomy od czasu wydania jej piątego albumu studyjnego „Infinite Things” w listopadzie 2020 roku i jest to pierwszy raz w jej karierze, kiedy wyprodukowała płytę.

Nowy album został również wyprodukowany przez urodzonego w Szwecji, ale pochodzącego z Los Angeles Martina Wave’a, który wyrobił sobie markę w hollywoodzkiej przestrzeni filmowej. Na nowej płycie znaleźli się również współpracownicy Chase & Status, Kojey Radical, Maverick Sabre, Lapsley, MJ Cole, Fred Cox, Amy Wadge, Liam Bailey i Jaycen Joshua. „The Glorification of Sadness” jest dostępny w przedsprzedaży we wszystkich fizycznych i cyfrowych sklepach detalicznych i ukaże się 16 lutego za pośrednictwem RCA Records.

W ostatnich latach Faith wydała pięć albumów, rozwija karierę aktorską, w tym rolę Bet Sykes w prequelu Batmana Pennyworth i jako Florence De Regnier w Dangerous Liaisons Lionsgate; ambasadorstwo dla Greenpeace i Oxfam, a ostatnio uruchomiła własną markę wnętrzarską o nazwie Paloma Home.

31.05.2024 – WARSZAWA – Klub Stodoła 

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Koncerty