AlternativeNewsyNowy singielPolskaPOP

Kiedy pies spotyka sukę… wspólny utwór Ralpha Kaminskiego i Mery Spolsky już dostępny!

Ralph Kaminski i Mery Spolsky, dwie najciekawsze i najbarwniejsze postacie polskiej sceny muzycznej, łączą siły i dzielą się z fanami niezwykłym utworem. W sieci dostępny jest numer “Pies i Suka”, który powstał z połączenia uwielbianych przez słuchaczy singli “Pies” oraz “Suka”. Autorem remixu jest No Echoes.

Singiel “Pies i Suka” jest połączeniem uwielbianych przez fanów Ralpha Kaminskiego i Mery Spolsky kawałków. “Pies” to piosenka z albumu “Bal u Rafała”. Towarzyszy jej głośno komentowany teledysk, w którym artysta wcielił się w rolę panny młodej. Z kolei “Suka” to rave’ovy utwór, do którego artystka stworzyła odważny teledysk zapowiadający jej nową „Erę Spolsky”. Ralpha i Mery, mimo że pochodzą z zupełnie różnych muzycznych światów, łączy bezkompromisowość i autorskie, odważne podejście do własnej twórczości.

Do powstania remixu doszło z inicjatywy Ralpha, który zachwycony singlem “Suka”, wpadł na pomysł, aby połączyć go ze swoją piosenką “Pies”. No Echoes – producent, który na co dzień współpracuje z Mery Spolsky, w niesamowity sposób scalił te utwory, tworząc oryginalny dialog między artystami. Okazało się, że oba numery doskonale ze sobą korespondują i nawzajem się uzupełniają. Pod tytułowymi “Psem i Suką” kryją się ludzie pragnący miłości, szukający bliskości i stabilizacji.

“Pies i Suka (No Echoes Remix)” dostępne jest we wszystkich serwisach streamingowych. Piosence towarzyszy wizual stworzony przez Dawida Ryskiego i Dawida Grzelaka.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
1
Szczęśliwy
1
Kocham
1
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Alternative