#1stAnniversaireMusicLife “- Ciekawostką jest to, że angielska wersja singla była wersją pierwotną, polska powstała później” CZYLI wywiad z niesamowitą Agatą Dziarmagowską!!

Kochani! Udało nam się zadać kilka pytań boskiej debiutantce, którą jest Agata Dziarmagowska! Już teraz przeczytajcie wywiad:

1. Jak wiadomo, od dłuższego czasu pracujesz nad debiutanckim albumem – jaki on będzie, czy znajdziemy na nim oszałamiający rap – czy będzie to w pełni taneczny pop?

“- Mój album będzie połączeniem wielu gatunków muzycznych. Chciałabym, żeby materiał znajdujący się na płycie był różnorodny. Będą tam dance’owe rytmy, ale też nie zabraknie rapu. Szczegółów dotyczących płyty jeszcze nie zdradzam :)”

2. Jako debiutująca wokalistka na pewno masz swój jakiś cel, czy mogłabyś go przybliżyć?

“- Chciałabym wydać płytę, z której będę w pełni zadowolona. Chciałabym też ruszyć w trasę koncertową by jednoczyć się z moimi fanami. Kontakt z nimi jest dla mnie bardzo ważny.

3. Czy masz jakieś powiedzenie, motto które kieruje twoim życiem?

“- „W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. ” – Paulo Coelho.”

4. Wiele razy wspominałaś, że wychowałaś na muzyce popularnej – opowiedz nam, którzy artyści hm.. pociągają Cię najbardziej i dlaczego?

“- Jako dziecko byłam wielką fanką Shakiry, Beyonce, Anastasi. Z wiekiem gust muzyczny lekko mi się zmienił. Aktualnie słucham artystów takich jak: Die Antwoord, ASAP Rocky, Paloma Faith, Ella Eyre, Kanye West, Rihanna, Lana Del Rey, Rudimental, Nicki Minaj… i wielu innych 🙂 Ci wykonawcy inspirują mnie przede wszystkim swoją charyzmą i świetnymi tekstami piosenek, z którymi się utożsamiam.” 

5. Jak to się stało, że trafiłaś do ‘X Factor’ czy to był Twój pomysł, czy może za namową znajomych dałaś sobie szansę?

“- Do programu X-Factor poszłam spontanicznie. To była moja decyzja.” 

6. Nagrałaś singiel ‘Drop Drop’ – czy po cichu liczysz na międzynarodową karierę (oczywiście masz ogromny potencjał 😀 )

“- Każdy ma „american dream” 🙂 Oczywiście, że chciałabym kiedyś odbierać nagrodę na tej samej imprezie, co Rihanna 🙂 Ciekawostką jest to, że angielska wersja singla była wersją pierwotną, polska powstała później. Nie ukrywam, że jestem mocno związana z językiem angielskim, ale chętnie próbuję śpiewać po polsku. Mam nadzieję, że kiedyś będąc na wakacjach za granicą usłyszę moją piosenkę w radio :)

Serdecznie Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.