Swój wielki talent zaprezentowała w programie „The Voice Kids”, gdzie ostatecznie dotarła do finału z piosenką „Time”.

Nie trzeba było długo czekać na dalsze sukcesy. Wygrała eliminacje w „Szansie na sukces” i tym samym została reprezentantką Polski w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019. Tam z utworem „Superhero” zajęła pierwsze miejsce. Po tych wydarzeniach jej kariera nabrała niesamowitego tempa. Co jakiś czas pojawiały się nowe piosenki, aż do dzisiaj, kiedy to wydała swój debiutancki album!

Tak, to wszystko dzieje się naprawdę! Viki wydała swój pierwszy krążek pod tytułem „Getaway (Into My Imagination)„. Znajdziemy na nim aż 12 utworów. W jednym z wywiadów młoda wokalistka wspomniała, że to właśnie muzyka jest jej tytułową ucieczką. To co, uciekamy w muzyczny świat Viki? 😉

Album otwiera znany Wam już bardzo dobrze numer pod tytułem „Getaway”. Pozytywny, taneczny numer, który porywa swoją energią. To samo mogę powiedzieć o kolejnym, czyli „Forever And A Night”.

Jeszcze więcej powera znajdziecie w piosence „Not Gonna Get It”. Numer z przytupem, a muzyka – czuć tu trochę taki klimat dawnych lat, czyli bardzo na plus!

Zarwana noc, zarwany dzień i o co ta afera, zaraz się pozbieram…”, czyli czas na „Aferę”. Pierwszy polskojęzyczny utwór na płycie. Skoczny, żwawy i w dodatku bardzo szybko wpada w ucho, prawda?

Na chwilę odejdziemy od dobrej zabawy i przeniesiemy się w nieco inny klimat. Intrygujący, pełen oryginalnych i ciekawych dźwięków – taki jest właśnie utwór „Flames”. Viki daje nam tutaj taką zagraniczną mieszankę brzmień, a w połączeniu z jej wokalem – świetne!

Połowa piosenek już za nami. Pozycję szóstą zajmuje utwór pod tytułem „Guilty”. Teraz już trochę spokojniej, oddajmy się tym przyjemnym dźwiękom.

A teraz piosenka, od której właściwie wszystko się zaczęło, czyli „Time”. Szczerze? Jak usłyszałam ten utwór w „The Voice Kids” to zamurowało mnie. Tak młoda osoba z takim mocnym głosem i w takiej piosence? Wow! To naprawdę dobra robota Viki!

Piosenka, z którą młoda wokalistka wygrała Eurowizję Junior. Chyba każdy już wie, o którą chodzi. Oczywiście o „Superhero”. Wystarczy słowo „Eurowizja Junior” i już automatycznie zaczynam nucić „We are the superheroes, we can save the world…”😉

Następny utwór to „Still Standing”. Muszę przyznać, że w takich wolnych piosenkach Viki naprawdę czaruje głosem. Utwór pozwala znaleźć równowagę pośród tych żywych, energicznych numerów.

Ramię W Ramię”, czyli energicznie i przebojowo. Viki w duecie z Kayah? Mi te połączenie bardzo się podoba, a Wam? 😉

A na sam koniec coś tanecznego i nieco spokojniejszego, czyli „That’s What She Said” i „Spotlight”. Mogę powiedzieć, że pierwsza z piosenek na razie jest moim faworytem, uwielbiam takie utwory. Natomiast druga wypadła najgorzej na tle całego albumu, troszkę nie mój klimat.

Jednak… „Getaway (Into My Imagination)” to album koło, którego nie można przejść obojętnie. Pełen energii, taneczny z dobrą muzyką, liryką i oczywiście głosem, młodej i utalentowanej Viki Gabor. Co tu dużo mówić – świetny debiut, świetna płyta. Już trafiła na półkę do moich ulubionych krążków.  Serdecznie zachęcam do posłuchania „Getaway (Into My Imagination)”! 🙂

product-image

Viki Gabor - Getaway (Into My Imagnation)

8.8

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
2
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy