Agata Dziarmagowska zaprezentowała dzisiaj swój nowy, drugi singiel pt. „Blisko Mnie„! Jest to drugi oficjalny singiel, który zwiastuje wydanie debiutanckiego krążka wokalistki. Jest to raczej spokojna kompozycja z dobrym bum 😉 Posłuchajcie już teraz:
Jak myślicie, utwór ma szansę powtórzyć sukces poprzedniego singla?!
Co o tym sądzisz?
Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0










