Alina Eremia prezentuje angielską wersję swojego utworu „Cerul Roșu”, czyli „Red Lights„, we współpracy z polskim DJ’em i producentem C-BooL’em! To on zajął się podkręceniem tego numeru, dodając mu tanecznego vibe’a. „Red Lights” to utwór pełen pozytywnej energii!

C-BooL:
Alina to artystka obdarzona pięknym, anielskim głosem. Kiedy otrzymałem propozycję wyprodukowania z nią piosenki, nie zastanawiałem się zbyt długo. Miałem przeczucie, że ten utwór idealnie wpasowuje się w styl, z którym jestem kojarzony. W związku z tym, produkcja tego nagrania była czystą przyjemnością, a pomysły same wpadały mi do głowy, co spowodowało, że pierwsze demo wyprodukowałem w zaledwie jeden dzień! Z doświadczenia wiem, że projekty tworzone pod wpływem impulsu, mają ogromną szansę na powodzenie. Chciałem, żeby ten utwór stylowo przypominał mój ostatni hit „Golden Rules”, a anielski głos Aliny idealnie do tego wszystkiego pasuje.

Alina Eremia:
„Red Lights” to szczere wyznanie o bratnich duszach i miłości, która cię wyzwala. Utwór ten napisałam z Viky Red i Theea i jestem szczęśliwa, że C-BooL dodał do niego tak fajnego vibe’a. Jestem bardzo podekscytowana tą współpracą i mam nadzieję, że piosenka dotrze do szerokiego grona słuchaczy.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Dance