Blisko dwa lata po premierze swojego ostatniego albumu Andrzej Piaseczny powraca z nowym utworem. Piosenka zatytułowana „Jutro” będzie miała swoją premierę w sieci w najbliższy piątek, 15 maja.

Utwór powstał kilkanaście dni temu, dlatego ma wyjątkowy charakter i jest nadzwyczaj aktualny.
Skłania do pozytywnej refleksji i optymistycznego spojrzenia w przyszłość, którego wielu z nas tak bardzo obecnie potrzebuje.

Muzykę do piosenki ”Jutro” skomponowała Katarzyna Lisowska, autorem tekstu jest Andrzej Piaseczny

„Jutro ? To, że przez większą cześć życia trwając w poczuciu stałości rzeczy było ułudą, dzisiaj jest już pewne. Wszystkie plany, te na dzień jutrzejszy, jak i te długodystansowe nie tyle stanęły pod znakiem zapytania, ile zniknęły po prostu z dnia na dzień – przyznaje Andrzej Piaseczny
Niemożliwe stało się rzeczywistością, a kiedy już się stało, wielu z nas spostrzegło że zmiany, o które nikt nie pytał czy chcemy ich wokół nas, niosą ze sobą wiele niespodzianek. Zmiany na niewiadomą przyszłość, zwykle przyjmowane przez nas z obawą i niepokojem mają też swoje inne oblicze. Przecież boimy się wtedy, kiedy patrzymy w oczy strachu. Kiedy zaś otworzymy się na niedostrzegalne dotąd, może się okazać że nasz mikroświat jest pełen zupełnie innych stałości, tak pięknych w swej oczywistości, że umykały nam dotąd.

Czas dla siebie i najbliższych. Czas na wszystko dla czego w pośpiechu nam go brakowało. Czas na książkę, muzykę, na wiosnę która tego roku kwitnie anomalią. Kwitnie wszystkim na raz, kwitnie zupełnym zamieszaniem świata. I gdyby tylko móc odsunąć od siebie tę obawę o jutro…

A może jutro wcale nie będzie powrotem do wczorajszej rzeczywistości i przyzwyczajeń?”

Utwór ‘Jutro” ukazuje się obecnie jedynie w wersji cyfrowej. Będzie można go słuchać w serwisach streamingowych i kupić w serwisach z muzyką cyfrową.

fot. materiały prasowe / Bartosz Maciejewsk

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy