ElectroNewsyNowy singielPolskaPOP

Ania Leon z Igorem Herbutem w emocjonalnym „Outro”!

Znany już słuchaczom emocjonalny utwór “Outro”, który znalazł się albumie “ŁezkiAni Leon, ukazał się w nowej wersji – z gościnnym udziałem Igora Herbuta.

Nie bez przyczyny singiel o tym tytule jest klamrą, zamykającą okres debiutanckiego krążka. Artystka szykuje się teraz do trasy koncertowej, w którą już w marcu rusza z zespołem BOKKA, a w czerwcu możemy spodziewać się od niej muzycznych nowości.

Ania Leon to wokalistka, która przeciera w Polsce dark pop’owe szlaki – jej mroczne, elektroniczne brzmienia oraz intrygujące, pisane po polsku teksty zwróciły już uwagę wielu słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. W czerwcu 2022 roku ukazał się pierwszy album artystki pt. “Łezki”, promowany przez utrzymane są w dusznym, elektronicznym klimacie dark pop świetnie przyjęte single “Łezki”, “Tańcz”, “Chemistry” oraz “Przypadki”. Od momentu swojego debiutu, Ania zdążyła zachwycić publiczność Open’er Festival, Salt Wave, Soundedit, Męskiego Grania czy Letnich Brzmień, a także czytelników Vogue Polska czy K MAG.

Zamykając pierwszy, pełen emocji rok debiutu po wydaniu albumu “Łezki”, Ania Leon wydała nową wersję poruszającego utworu “Outro”, do którego zaprosiła Igora Herbuta – lidera grupy LemON, kompozytora, wokalistę, autora tekstów.

Outro to opowieść o walce z tęsknotą. O rozstaniu, które miało przynieść ulgę, które miało sprawić, że będzie nam lepiej, a wywołało pustkę, przez którą nie potrafimy się pozbierać. Igora talent jest wyjątkowy. Wiedziałam, że jego wrażliwość, mocny i emocjonalny wokal wpisze się idealnie w tą scenerię, pokazując jak ludzie w różny sposób przeżywają.
Jestem przeszczęśliwa, że się to nam udało.
Dzięki Igor!
– opowiada Ania Leon.

Już na początku marca rusza trasa koncertowa Apocalypse Afterparty Tour, w ramach której Ania Leon oraz zespół BOKKA odwiedzą Bydgoszcz, Siemianowice Śląskie, Gdańsk, Białystok oraz Kraków. Bilety są już w sprzedaży.

Fot. materiały prasowe | Bartosz Mieloch

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Electro