,,Zimna Wojna” to nowa propozycja muzyczna warszawskiej wokalistki Aurelii.

Aurelia (wł. Aleksandra Wiśniewska) 3 lipca br zaprezentowała piosenkę zatytułowaną ,,Zimna Wojna”, która jest pierwszą zapowiedzią jej nadchodzącego albumu pt. ,,Pseudorany”, który ukazać ma się tym roku.

Utwór opowiada moją historię jako artysty, który żyje w bardzo trudnym i niezrozumiałym świecie.
Świecie, w którym stale jesteśmy poddawani próbom, oceniani w kategoriach, które w ogóle nie powinny nas dotyczyć, pozostawieni sami sobie, często bez odrobiny wsparcia i zrozumienia.

Sam tytuł „Zimna Wojna” nawiązuje do chłodnych, oraz obojętnych relacji międzyludzkich, które wokalistka spotkała na swojej drodze.

Odkąd tylko pamiętam, wielu ludzi chciało mnie zmienić. Mówili, że jestem za gruba, za chuda, mam za mocny głos, za ciężkie kompozycje. Próbowano zabrać moją tożsamość muzyczną, a także udowodnić, że nie ma tutaj dla mnie miejsca.
Wielokrotnie podcinano mi skrzydła i zniechęcano do mojej największej pasji – muzyki. Tym utworem chciałam pokazać wszystkim słuchaczom jaką toczę bitwę od 11 lat. Utwór dedykuję wszystkim tym, którzy zostali odrzuceni, stracili radość z tworzenia ważnych dla nich rzeczy i toczą wojnę z licznymi przeciwnościami losu. – mówi Aurelia

FB: facebook.com/aurelia.official
Instagram: www.instagram.com/aurelia_ofc

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy