Parę godzin temu eventim.pl podzielił się informacją, że nadchodząca trasa koncertowa sanahBANKIET u sanah tour” została w całości wyprzedana!

Wokalistka potrzebowała około tygodnia na wyprzedanie specjalnej trasy koncertowej, która zostanie zorganizowana głównie w filharmoniach i wokół której wybuchło ogromne poruszenie wraz ze startem sprzedaży biletów, których ceny zaczynały się kwotą przekraczającą 300zł – co jak podkreśliło wielu internautów jest kwotą wyższą niż chociażby wejściówka na koncert międzynarodowego artysty, którym jest Ed Sheeran.

Tak samą trasę zapowiedziała autorka hitu „ale jazz!”:

„A po Uczcie zapraszam Was na BANKIET!

Pół roku temu sanah gościła Polskę na swojej Uczcie. Obfitość i wyjątkowość tych wydarzeń zaprocentowała niezaspokojonym głodem artystki i jej gości. Nie trzeba było więc czekać długo na euforyczną decyzję. Pora na poprawiny, a dokładniej BANKIET u sanah. Jak to bywa na poprawinach nogi zmęczone są od tańca, więc tym razem impreza będzie zasiadana. Nie zabraknie wytrawnej 50 osobowej orkiestry pod dyrekcją Przemysława Piotra oraz wykwintnego 30 osobowego chóru.

Za sale na BANKIETY posłużą nam cudowne dźwiękowo i wizualnie miejscówki w Polsce. Jak na BANKIET przystało nie zabraknie też niezapowiedzianych utworów. Dress code – a jakże! Obcasy, fraki, dywan z róż. Będzie bal!”

04.11. Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
09.11. Cavatina Hall, Bielsko-Biała
12.11. Sala Koncertowa NOSPR, Katowice
14.11. Sala Ziemi Poznań Congress Center, Poznań
23.11. Polska Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
30.11. Filharmonia Narodowa, Warszawa
09.01.2023 ICE Kraków Congress Centre, Kraków

Wybieracie się na BANKIET u sanah?

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
1
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
1

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Ciekawostki