CiekawostkiNewsyPOPŚWIATWystępy

Billie Eilish prosto z Singapuru!

Słynący z bujnej miejskiej zieleni i zjawiskowych przestrzeni Singapur natychmiast spodobał się Billie podczas jej światowej trasy promującej płytę „Happier Than Ever”.

Oba filmy zostały wyreżyserowane przez singapurskiego reżysera Choānna i zostały nakręcone we współpracy z Singapurską Izbą Turystyki (STB – Singapore Tourism Bard) w ramach międzynarodowej kampanii SingapoReimagine.

— Singapur był jednym z pierwszych miejsc, które odwiedziłam w ramach trasy — wspomina artystka. — Spędziłam tam tylko jeden dzień i absolutnie się w nim zakochałam. Cloud Forest to jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie w życiu widziałam. Obie te piosenki są dla mnie bardzo ważne, na wiele sposobów. Czuję się z nimi naprawdę związana i osobiście się o nie troszczę. Chciałam mieć coś związanego z tymi z piosenkami, co wydawałoby się naprawdę intymne i osobiste. Czułam się naprawdę komfortowo, nagrywając te występy w tak pięknym miejscu jak Cloud Forest.

Billie Eilish wydała „TV” i „The 30th” w lipcu po niezapowiedzianym występie na żywo i debiucie z „TV” w Wielkiej Brytanii podczas wyprzedanej trasy „Happier Than Ever World Tour”.

— Od 2017 lub 2018 roku nie graliśmy niczego przedpremierowo — Billie zdradziła publice podczas show w Manchesterze, zanim ona i jej brat FINNEAS po raz pierwszy wykonali utwór na scenie. Wersja studyjna piosenki kończy się nagranymi w Manchesterze głosami publiczności.

Obie piosenki przypominają, że 20-letnia Eilish pozostaje jedną z najbardziej cenionych piosenkarek i autorek tekstów swojego pokolenia. Pisze oraz wydaje muzykę zarówno obserwacyjną, jak i refleksyjną na temat własnych doświadczeń życiowych i społeczeństwa.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Ciekawostki

Sprawdź również: