CiekawostkiNewsyPolskaTalent Show

Blokada – nowe reguły w „The Voice of Poland”. O co chodzi? Wideo!

Tak zaciętej walki trenerów o najlepszych uczestników w polskiej edycji „The Voice” jeszcze nie było. Dzięki blokadzie emocje sięgną zenitu.

Jedenasta edycja „The Voice of Poland” będzie inna niż dotychczasowe. Wszystko za sprawą nowej reguły programu – Blokady! Na obrotowych fotelach pojawią się trzy nowe przyciski z imionami trenerów. Jeżeli jeden z nich za wszelką cenę będzie chciał mieć u siebie uczestnika, którego występ go zachwyci, ale jednocześnie przewiduje, że inny trener też będzie chciał mieć go w swojej drużynie, może go zablokować. Tym samym eliminuje trenera z rozgrywki o danego uczestnika. Każdy z trenerów może użyć blokady tylko dwa razy podczas całych Przesłuchań w Ciemno, w trakcie których na scenie wystąpi ponad 90 osób wyłonionych spośród ponad 12 000 zgłoszeń.

Żadna z blokad nie przejdzie bez echa. Widzowie poznają nieznane dotąd oblicze trenerów jedenastej edycji „The Voice of Poland”, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Przypomnijmy, że najnowszą odsłonę muzycznego show widzowie będą mogli oglądać od godziny 21:15 w TVP2.

fot. materiały prasowe / Jan Bogacz TVP

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0
Matthew
Mateusz - 22 lata. Z muzyką przez całe życie, w sumie coś w tym jest. Lubię odkrywać nieznane, zagłębiać się w dźwięki trudno dostępne, jednocześnie nie odmawiając sobie artystów z czołówek list przebojów.

  Sprawdź koniecznie:

  Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Więcej w:Ciekawostki

  Następny artykuł: