BOKKA, Elektryczne Gitary oraz Imperative na IGRY 2018!

IGRY 2018 – Gliwickie Juwenalia jedno z największych i najbardziej wyczekiwanych studenckich wydarzeń miasta. Celem Juwenaliów jest dobra zabawa podczas organizowanych koncertów oraz integracja ludzi.

Nasza redakcja również gościła na tym wydarzeniu. W piątek 18 maja mieliśmy okazję posłuchać takich zespołów jak BOKKA, Elektryczne Gitary oraz Imperative.

Ale zacznijmy od początku. Koncerty rozpoczęły się o godzinie 18:00 pierwszy na scenie pojawił się zespół Imperative, stworzony Mateusz “Hvamm” Rechul – wokal, Michał Krzyszczak – gitara, Marcin Glanc – perkusja oraz Łukasz Orlik – gitara basowa. Inspirują się takimi artystami jak Red Hot Chili Peppers, Alice in Chains, Foo fighters, Soundgarden, Tool, Muse czy Iron Maiden.

Grupa to zwycięzcy finału PKS – Przegląd Kapel Studenckich 

Ich muzyki możecie posłuchaj klikając TUTAJ

Jak prezentowali się na senie IGRY 2018? Zobaczcie sami poniżej!

Zespół Elektryczne Gitary raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Na koncercie mogliśmy usłyszeć takie utwory jak: ,,Dzieci wybiegły”, ,,Włosy” czy ,,To już jest koniec
A tak prezentowali się podczas tegorocznego wydarzenia.

BOKKA to na nich najbardziej wyczekiwała nasza redakcja. Polski zespół o którym nie wiemy zbyt dużo. Grupa występująca w maskach, tworząca muzykę alternatywną podczas wczorajszego koncertu zaprezentowała utwory ze swojego najnowszego, trzeciego już krążka – ,,Life On Planet B”. Pojawiły się również piosenki z poprzednich albumów, które nasza redakcja po raz pierwszy miała szansę usłyszeć na festiwalu Positivus 2015 na Łotwie.

Najnowszy teledysk grupy do singla ,,Paper Fuse” dostępny jest w serwisie YouTube.

*BOKKA podczas podróży na koncert promujący ich trzecie wydawnictwo do Gdańska niestety straciła swój sprzęt w pożarze busa. Wesprzeć zespół można pod linkiem:  wspieram.to/BOKKA

Zdjęcia: Katarzyna Gabrych | MusicLife.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.