AlbumyNewsyPowrót gwiazdyZapowiedzi

Britney Spears prezentuje okładkę nadchodzącego albumu!

Britney Spears zaprezentowała oficjalną okładkę nadchodzącego albumu „Britney Jean„, którego premiera odbędzie się już 3 grudnia. Dodatkowo wokalistka zamieściła otwarty list do fanów :

Drodzy Fani,

minęło sporo czasu, odkąd ostatnio zasiadłam do napisania Wam listu. Mam wielkie zaległości! Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do ujmowania naszych myśli w 140 [twitterowych] znaków, ale czasami warto po prostu przysiąść i nakreślić coś dłuższego, bardziej intymnego. W ciągu następnych kilku dni dokonam ostatnich ulepszeń mojego nowego albumu, „Britney Jean” i jestem bardzo podekscytowana myślą, że będziecie mogli go usłyszeć. W ten krążek wlałam całe me serce i całą mą duszę, a przygoda związana z jego tworzeniem była nieziemska. Podczas prac nad nim odkryłam mnóstwo rzeczy na temat mnie samej i teraz, kończąc, przypominam sobie o tej wspaniałej grupie ludzi, którzy wspierali mnie przez ostatnie 15 lat. Dziękuję Wam wszystkim za śledzenie mojej niezwykłej wędrówki i ciągłe umożliwianie mi zajmowania się tym, czym kocham się zajmować. Nie mogę uwierzyć, że to już ósmy album jaki wydaję i chociaż zdaję sobie sprawę jak wiele już razy podkreślałam, że jest to mój jak dotąd najbardziej osobisty krążek, to taka właśnie jest prawda i to napawa mnie głęboką dumą.

W ciągu kilku ostatnich lat przeszłam wiele i to było dla mnie inspiracją do sięgnięcia głębiej i napisania piosenek, z którymi, moim zdaniem, każdy będzie mógł się utożsamić. Współpraca z takimi ludźmi jak Sia, William Orbit i rzecz jasna Will.i.am była naprawdę wspaniałym doświadczeniem. Moi kompani uważnie słuchali wszystkich podsuwanych przeze mnie pomysłów i pomagali je urzeczywistniać. Na albumie znajdzie się wiele nadających się do zabawy, szybszych piosenek, ale ważne było dla mnie, aby ukazać w nim moją siłę, moją życiową postawę i moją wrażliwość. Rzecz jasna, mam też dla was kilka niespodzianek 😉

Chciałam, abyście poznali Britney Spears z innej strony. Jestem performerką. Jestem matką. Jestem zabawna. Jestem Waszą przyjaciółką! Jestem Britney Jean.

Mam nadzieję, że pokochacie moją wykonaną w szczerości serca pracę!

Zawsze będę Was kochać,
Britney”

Tłumaczenie listu od : BritneySpears.pl

Okładka albumu :

bj

Okładka bez efektów :

jean

Macie zamiar kupić nowy album od Brit?!

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy

Sprawdź również: