Co otrzymamy po połączeniu dwóch producentów oraz utalentowanego i obiecującego głosu? Cassette! Ten świeży rumuński projekt deephouse z wpływami muzyki electro, funk i dance niedawno uderzył rynek nowoczesnym, ale i nostalgicznym brzmieniem.

Sorin Seniuc i Ionut Catana zdecydowali się na swój pierwszy singiel z absolutnej miłości do muzyki. „My Way” to zachęta dla artystów i muzyków, by wsłuchali się w swoje serca i zaufali swojemu talentowi. Aby dopełnić kompozycję, producenci zaprosili na pokład utalentowaną młodą piosenkarkę Olivię Alexandru: „Kiedy znaleźliśmy Olivię, po prostu wiedzieliśmy, że będzie idealną artystką i wokalistką do naszego nowego projektu. Choć ma dopiero 15 lat, już pierwsze sesje studyjne z nią przebiegły bardzo sprawnie”.

„My Way” opowiada o walce o swoje miejsce w tym wielkim, szalonym świecie. Każdy dzień to nowa szansa na dalszą podróż i spełnienie marzeń. Czy można zawieść, kiedy wszystkie nasze wysiłki i pasje są skierowane na zdefiniowane cele? Piosenka „My Way” natychmiast zostaje w głowie dzięki znajomym elementom nieśmiertelnego hitu „I Will Survive” w wykonaniu Glorii Gaynor.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Dance