Tęskniliście za świetnym brzmieniem polskiej, rockowej muzyki? Jeśli tak, mamy dla was nowy kawałek od grupy Clödie. Utwór zatytułowany ,,Gniew” powstał podczas kwarantanny, w domowym studiu, kierowany jest do hejterów jak i również ludzi, którzy karmią się nienawiścią. Za muzykę i słowa do piosenki odpowiedzialny jest Olaf Olszewski. ,,Gniew” swoją premierę miał 26 kwietnia br.

Clödie to rockowa formacja na czele, której stoi obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem Klaudia Clödie” Trzepizur wokalistka i frontmenka oraz lider zespołu, kompozytor, producent muzyczny Olaf Olszewski. Zespół zaczął być bardziej rozpoznawalny po wypuszczeniu coveru  ,,Zombie” – The Creanberries, który wciąż cieszy się pozytywnymi recenzjami z całego świata i dużą popularnością na YouTube. Nowa, muzyczna propozycja grupy powinna zagościć u każdego, kto kocha ciężkie brzmienia.

W tych trudnych czasach apelujemy „dobrem buduj, dobrem walcz o każdy dzień”. Tylko dobro pomoże nam przetrwać i zmienić Świat! Kochaj, szanuj drugiego człowieka oraz każdą żyjącą istotę na ziemi. – Clödie

 

Facebook: facebook.com/clodieofficial
Instagram: www.instagram.com/clodieofficial

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
1
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Alternative