Clödie wypuszcza ,,Gniew”! Posłuchajcie nowego utworu kierowanego do hejterów

Tęskniliście za świetnym brzmieniem polskiej, rockowej muzyki? Jeśli tak, mamy dla was nowy kawałek od grupy Clödie. Utwór zatytułowany ,,Gniew” powstał podczas kwarantanny, w domowym studiu, kierowany jest do hejterów jak i również ludzi, którzy karmią się nienawiścią. Za muzykę i słowa do piosenki odpowiedzialny jest Olaf Olszewski. ,,Gniew” swoją premierę miał 26 kwietnia br.

Clödie to rockowa formacja na czele, której stoi obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem Klaudia Clödie” Trzepizur wokalistka i frontmenka oraz lider zespołu, kompozytor, producent muzyczny Olaf Olszewski. Zespół zaczął być bardziej rozpoznawalny po wypuszczeniu coveru  ,,Zombie” – The Creanberries, który wciąż cieszy się pozytywnymi recenzjami z całego świata i dużą popularnością na YouTube. Nowa, muzyczna propozycja grupy powinna zagościć u każdego, kto kocha ciężkie brzmienia.

W tych trudnych czasach apelujemy „dobrem buduj, dobrem walcz o każdy dzień”. Tylko dobro pomoże nam przetrwać i zmienić Świat! Kochaj, szanuj drugiego człowieka oraz każdą żyjącą istotę na ziemi. – Clödie

 

Facebook: facebook.com/clodieofficial
Instagram: www.instagram.com/clodieofficial

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.