Cloud 9+ prezentuje nowy album!

Zespół Cloud 9+ pojawił się w styczniu 2013 roku ze swoją pierwszą piosenką „Supernova”, która swego czasu stała się popularna zarówno na YouTube, jak i w radiu. Pięcioosobowa grupa w składzie: Zsolt Szivak, Gabor Biksi, Bertalan Toth, Mark Koller wkrótce została wprowadzona do wiodącej wytwórni płytowej na Węgrzech, Magneoton, oferując im kontrakt. Jeśli chodzi o styl, Cloud 9+ połączył instrumentalny Rock / Hiphop na żywo z nowoczesnym zderzeniem Drum and Bass i Dubstep. Zdefiniowane bębny, próbki elektroniczne, grube dźwięki basowe, wykonane gitary łączą się, tworząc podstawę piosenek oraz dwaj czołowi śpiewacy dodają finalnego szlifu swoim dynamicznym rapom i melodiom.

Cloud 9+ po wydanej w 2015 roku płycie – ,,Supernova” i wydanej w 2017 roku – ,,The Next Step” wydał kolejny album w niedzielę! ,,Mixtape” – został zaprezentowany publiczności 5 lipca w Budapest Park.
,,Mixtape” – ma 10 utworów, z których połowa została wydana wcześniej i podbiła węgierską publiczność jak i przemysł muzyczny. Album – jak sugeruje jego nazwa – działa magią poprzez różne gatunki – od drum and bass do popu, rocka i dubstepu, przyprawionych węgierskimi i angielskimi tekstami. Album zawiera wyjątkową współpracę z węgierskimi zespołami i wykonawcami, takimi jak AWS („Viszlát nyár”), Deego, Hősök, („A Város Visszavár”), Járai Márk, Fura Csé („Valaki Mondja El”) i Mc Fedora („It’s Monday”).

,,Mixtape” – dostępny jest pod linkiem: http://supermanagement.hu/dalok/cloud-9-/mixtape

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.