Czyżby chłopacy zainspirowali się duetem Lady Gaga & Tony Bennett? Dla wielu będzie to ogromne zaskoczenie, ale autralijski piosenkarz Cody Simpson i Justin Bieber właśnie zapowiedzieli swój duet. Krążek ma się ukazać jeszcze
w listopadzie tego roku. W czerwcu Simpson spędzał czas w studiu nagraniowym z gwiazdorem pochodzącym z Kanady, jednak nie dostaliśmy żadnych szczegółów odnośnie kolaboracji. Teraz otwarcie przyznał się do wspólnego projektu z Justinem w wywiadzie dla Sydney Daily Telegraph.
Co sądzicie o takim połączeniu? 😉

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź również...

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Więcej w:Albumy