AlbumyNewsyPolskaPOPZapowiedzi

Czyj jubileusz świętuje dziś Dawid Podsiadło?

Comfort and Happiness” ma już… 10 lat! Z tej okazji Dawid dzieli się wyjątkową, dwupłytową reedycją „Comfort and Happiness 10th Anniversary Edition” w wersji winylowej!

2023 rok to dla Dawida niewątpliwie rok podsumowań – niedawno wkroczył w lata trzydzieste, a dziś swój okrągły jubileusz obchodzi jego pierwszy studyjny album „Comfort and Happiness”. Droga, którą przeszedł, jest niezwykła – od skromnego chłopaka, który w zaciszu swojego mieszkania w Dąbrowie Górniczej nagrywał pierwsze demówki, do artysty, który osiągnął rzeczy wielokrotnie większe, niż te, o których wówczas marzył. Ma na koncie trzy diamentowe płyty, ocean nagród i koncerty na największych polskich scenach, w tym na Stadionie Narodowym, gdzie po raz kolejny będziemy mogli go usłyszeć dokładnie za 3 miesiące, 26.08!

Dzisiaj patrzę na to wszystko z takim poczuciem dumy i świadomości szczęścia, (…) że trafiłem na fajnych ludzi. (…) patrząc wstecz na maksa też to czuję, że miałem turbo życzliwą drogę, że po prostu się trzymałem dobrych wartości cały czas. – Dawid Podsiadło.

Tak Dawid odpowiada na jedno z pytań Artura Rawicza podczas wywiadu udzielonego mu na kilka dni przed premierą jubileuszowego winyla. Po raz pierwszy spotkali się dokładnie 10 lat wcześniej, w 2013 roku, na kilka dni przed premierą „Comfort and Happiness”.

Jubileuszowa reedycja pierwszego studyjnego albumu Dawida Podsiadło zawiera 18 utworów – oprócz 10 piosenek z pierwszego wydania, znalazły się tu utwory z edycji specjalnej z 2013 roku: „Little Stranger”, „T.E.A.”, „Jump”, „Powiedz mi, że nie chcesz”, a także utwór „4:30″ ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Kamienie na szaniec” i remix „No” autorstwa Zwette, dotąd dostępny jedynie w wersji cyfrowej. Wszystkie nagrania zostały zremasterowane. Na edycji jubileuszowej znalazły się również niepublikowane wcześniej wersje koncertowe „Nieznajomego” ze Stadionu w Chorzowie i „Trójkątów i kwadratów” ze stadionu w Gdańsku. Całość tego wyjątkowego wydania uzupełniają słowa Dawida, zamieszczone wewnątrz okładki albumu, który z sentymentem i wdzięcznością patrzy na początek swojej drogi.

Wartością dodaną jest fakt, że nakład albumu jest limitowany, a każdy z egzemplarzy posiada swój unikalny numer.

ZAMÓW

fot. materiały prasowe / Łukasz Ziętek

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
1
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy

Albumy

Justina Timberlake POWRACA!

Książę popu powraca! Justin Timberlake zaprezentował właśnie najnowszy singiel „Selfish”. To pierwszy przedsmak jego nadchodzącego ...