“Desire” – zobacz NOWY klip od Honoraty Skarbek!

DESIRE to opowieść pełna sprzeczności, o uczuciu, które koi i zadaje ból, o słowach, których nie chcemy słyszeć i o sytuacjach, których nie chcemy być świadkami. Klip można już obejrzeć na YouTube.

COPENDENCY to pierwszy minialbum wydany przez Honoratę Skarbek, w którym znajduje się 5 bardzo osobistych utworów, tj. DESIRE, EGO, FALLING, 5 AM, FORGIVENESS, napisanych przez artystkę, w języku angielskim.

Honorata brała czynny udział w tworzeniu muzyki do wszystkich piosenek razem ze swoimi producentami. Cały projekt utrzymany jest w zupełnie innym klimacie, niż dotychczasowe nagrania wokalistki. Jest zarazem namiętny i mroczny, burzliwy i kojący.

COPENDENCY to krótki pamiętnik zawierający pragnienia, rozterki i doświadczenia, które wokalistka pozostawia do interpretacji własnej swoim słuchaczom, bo jak sama mówi, jest to najbardziej osobisty projekt muzyczny w jej życiu.

Premiera krążka 8 listopada. EP można już zamawiać w preorderze na MyMusic Shop oraz przez stronę www.honorataskarbek.com.

Dostępna jest również opcja Pre-save na Spotify, aby zapisać się na premierę płyty i posłuchać jej, gdy tylko się ukaże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.