Dziarma to bez wątpienia najbardziej wielowymiarowa raperka na polskiej scenie. Już w najbliższy piątek, 10 grudnia światło dzienne ujrzy jej debiutancki album.

Napięcie tuż przed premierą materiału podsyca mocno niegrzeczny i pozbawiony seksualnego tabu singiel „Cake” z gościnnym udziałem Kizo.

DZIARMA to najciekawsza i najbardziej pracowita raperka rodzimej sceny. Wprowadza zupełnie nową jakość w skamieniałe, mocno patriarchalne układy świata sceny rapowej, a jej twórczość wzbudza dużo emocji. Już w najbliższy piątek 10 grudnia światło dzienne ujrzy jej debiutancki album zatytułowany po prostu „DZIARMA”. Dotychczas artystka odkryła cztery single ukazujące jak szeroki jest wachlarz jej możliwości. Zaprezentowała słuchaczom swoją muzyczną i liryczną wrażliwość , ale przede wszystkim w pełnej zgodzie ze sobą pokazała się jako kobieta o arcy silnym charakterze, mocnym kręgosłupie moralnym i bezpardonowej otwartości. Dla niej nie ma tematów tabu, nie czuje potrzeby udawania czy sztucznej skromności.

Singiel „Cake” z gościnnym udziałem Kizo jest tego doskonałą ilustracją. „Cake” to obrazek z relacji damsko-męskiej, obdarty z pruderii i z ociekający wyzwoloną, seksualną energią, od której nie sposób się oderwać. Artyści wyciągają nas na trzyminutową eskapadę po nieskrępowanych fantazjach, które podkręcone energetycznym bitem podnoszą tempo tak, że aż trudno o złapanie tchu. Jest intensywnie, gorąco, lepko i parno. „Cake” to numer do zadań specjalnych.

Debiutancki album DZIARMY pojawi się na półkach sklepowych 10.12.2021. Płytę można wciąż zamówić w preorderze tutaj!

fot. materiały prasowe / Klaudia Piekarska

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy