AlbumyNewsyOdsłuchPolskaPOPPremiera

“DZIENNA” – premiera kolejnego albumu producenckiego Pawbeatsa [ODSŁUCH!]

Po sukcesie “NOCNEJ”, która uzyskała status Złotej Płyty, bydgoski producent opublikował kolejny album i zapowiedział największy koncert w swojej karierze.

Premiera DZIENNEJ odbyła się 19 stycznia. Na płycie pojawia się ponad 20 gości wokalnych, wśród których są m.in.: Ewa Farna, Zeamsone, Paluch, Mr Polska, Skubas, Sarius, Filipek i Roksana Węgiel. Bydgoski producent zapowiedział, że 26 kwietnia w Bydgoszczy odbędzie się koncert z gośćmi z płyt DZIENNA oraz NOCNA, wraz z wręczeniem Złotych Płyt za poprzednie wydawnictwo.

Producent znany jest również ze swojej aktywności alpinistycznej. Na swoich profilach social media Pawbeats poinformował, że w tym roku zamierza wejść na niezdobyty dotąd sześciotysięczny szczyt w Himalajach, co wśród europejskich muzyków byłoby wydarzeniem bez precedensu.

Album “DZIENNA” to szósty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy