Ella Eyre prezentuje nowy singiel „L.O.V.(e)”, pierwszy serii utworów, które wokalistka planuje wydać w nadchodzących tygodniach.

Fani mieli już okazję usłyszeć „L.O.V.(e)” na koncertach i od dawna domagali się oficjalnego wydania utworu. Piosenka ukazuje się w momencie, w którym powinna rozpocząć się trasa koncertowa artystki, jednak występy zostały z wiadomych względów przełożone na listopad i grudzień. Jak mówi Ella:

Wydanie „L.O.V.(e)” to wyjątkowa rzecz, bo mogłoby do tego nigdy nie dojść, gdyby nie upór moich fanów. Ich wsparcie to dla mnie wielki zaszczyt. Ogromne dzięki! – Ella Eyre.

Za produkcję odpowiadają Banx & Ranx. W kawałku Eyre śpiewa o złamanym sercu oraz o robieniu miejsca na nową miłość.

Na początku 2020 roku ukazał się singiel „New Me”, który w „The Guardian” został opisany jako odpowiednik „New Rules” w dyskografii Eyre.

Ella Eyre zyskała rozgłos dzięki singlowi „Waiting All Night” Rudimental z 2014 roku, który otrzymał nagrodę BRIT w kategorii Brytyjski Singiel Roku. Na koncie wokalistki są także dwie nagrody MOBO, dwa platynowe single i album w Top 5. Cały katalog Eyre ma obecnie ponad miliard streamów.

fot. materiały prasowe / Jack Bridland

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Newsy