Viki Gabor, w związku z olbrzymim zainteresowaniem utworem „Superhero„, udostępniła oficjalny teledysk do piosenki. Klip nasycony jest kolorami, młodzieńczą energią i radością. Sprawdź, jak prezentuje się reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2019!

Klip został nakręcony w malowniczych lokacjach województwa dolnośląskiego, które jest partnerem JESC 2019. Za produkcję teledysku odpowiadają Pascal Production – twórcy teledysków „Lay Low” Roksany „Roxie” Węgiel czy „Nie mów mi nie” Marty Gałuszewskiej.

Klip nasycony jest kolorami, młodzieńczą energią, radością oraz elementami etnicznymi – wszystkim tym, co reprezentuje sobą Viki. Wideo to kwintesencja utworu „Superhero” i pokazuje nie tylko piękno naszej planety, ale przede wszystkim urok relacji międzyludzkich i radości z życia.

Autorami utworu są: Patryk Kumór i Lanberry, którzy napisali tekst do utworu „Anyone I Want To Be” – to właśnie z tym singlem Roksana Węgiel triumfowała na Eurowizji Junior rok temu, zapewniając Polsce historyczne zwycięstwo – oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek.

Za układy taneczne w klipie odpowiedzialni są tancerze Egurrola Dance Studio, pod przewodnictwem choreografa Artura Golca.

Finałowy występ Viki w „Szansie na sukces” ma w sumie ponad 1,2 mln wyświetleń i niezwykle pozytywny odbiór. W internecie aż huczy od przypuszczeń, że Polska ma szansę po raz drugi z rzędu wygrać Eurowizję Junior. Czy tak będzie – przekonamy się już 24 listopada 2019 podczas finału w Gliwicach. Singiel „Superhero” dostępny również w serwisach cyfrowych.

fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Eurowizja