,,Amy Lee jako jedna z najwybitniejszych rockowych wokalistek ponownie udowodniła, że potrafi sprzedać mocnego muzycznego kopa” – Variety

,,Głos Amy Lee wciąż tętni życiem. Potrafi sprawić, że rozczarowanie brzmi jak romans” – New York Times

 ,,Przejmujący, potężny i napakowany poetyckimi porównaniami. Głos Lee jest jednym z najlepszych w grze. Rozpoznawalny i niezrównany” – Nylon

Niedościgniona rockowa grupa Evanscence powróciła z pierwszym rockowym materiałem od ośmiu lat. Singiel „The Chain” promujący grę Gears 5 studia The Coalition znalazł się w trailerze zwiastującym produkcję. Seria „Gears of War” to jeden z najbardziej popularnych cykli wydawanych przez Microsoft. Nowy kawałek zaznacza początek bardzo aktywnego okresu dla zespołu. Nie usłyszymy tu jednak symfonicznych brzmień jak na albumie „Synthesis„. Czekają nas mocniejsze brzmienia, które zapewniły Evanescence wysoką pozycję w rockowym panteonie. Grupa pracuje aktualnie nad nowymi utworami, które zaczną się pojawiać w 2020 roku. Więcej informacji już wkrótce!

,,Świetnie się bawiliśmy tworząc ten cover. Kochamy Fleetwood Mac i chcieliśmy stworzyć mroczną i epicką odsłonę kawałka ,,The Chain” – mówi Amy Lee. – ,,Tekst sprawił, że czułam w sobie siłę sprzeciwiając się jakiejś większej mocy, wrogom którzy chcą nas rozdzielić. Chciałam z tą myślą dotrwać do końca nagrań i nawet namówiłam zespół, żeby każdy śpiewał ze mną w końcówce utworu. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać wykonywania tej piosenki na żywo.”

Pod koniec miesiąca grupa Evanescence zagra w Mexico City na Knotfest, a 29 marca w Tokio na Download Festival. Po krótkiej przerwie, zespół rusza w gigantyczną trasę po Europie oraz Wielkiej Brytanii wraz z Within Temptation. Kolejne koncerty odbędą się 4 kwietnia w Brukseli oraz 1 maja w Birmingham. Evanescence wróci do Stanów Zjednoczonych, żeby zagrać 14 maja na The Fillmore w Minneapolis.

Evanescence to grupa, która została założona w połowie lat dziewięćdziesiątych i dwukrotnie zdobyła nagrodę Grammy. Debiut zespołu, album pt. Fallen spędził 43 tygodnie na liście Billboard Top 10 i sprzedał się w 17 milionach egzemplarzy na całym świecie. Światowy hit ,,Bring Me to Life” dotarł do piątego miejsca na liście Billboard Hot 100 i zdobył pierwsze miejsce wśród hitów w Wielkiej Brytanii.

W październiku 2017 roku grupa rozpoczęła trasę ,,Synthesis Livektóra połączyła żywiołowe koncerty wraz z występami orkiestry.

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Albumy