CiekawostkiKoncertyNewsyPolskaPOPWydarzenia

Ewa odprawi swoje 30 urodziny w największej czeskiej hali!

Ewa Farna świętuje swoje 30. urodziny w wielkim stylu – z największym jak dotąd koncertem w największej czeskiej hali, praskiej O2 Arenie. Rok temu obchodziła niesamowite 15 lat na scenie muzycznej a z okazji 30. urodzin zagra specjalny koncert 14 października 2023.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru wykona utwory ze swoich albumów, w tym najnowszego, docenionego przez krytyków UMAMI. Oprócz nostalgicznego powrotu do momentów swej kariery, przyniesie sporą dawkę pozytywnej energii.

Artystka, której teledyski mają prawie pół miliarda wyświetleń, tymi słowami zaprasza wszystkich słuchaczy i fanów na wyjątkowe show: „Zaczynałam jako 12-letnia dziewczynka, ale teraz jako dorosła kobieta i matka dwójki dzieci czuję, że symboliczne 30. urodziny to dobry moment na podsumowania – ponad połowę życia spędziłam na scenie muzycznej i naturalne wydaje się świętowanie trzydziestki z moimi fanami. Wierzę, że razem uda nam się stworzyć niecodzienną atmosferę, dzięki gościom zostanę najmłodszą czeską piosenkarką w historii, która zagra własny koncert w O2 Arenie.”

Właścicielka jednego z najsłynniejszych głosów kobiecych w Czechach i Polsce zapowiada spektakularny występ, w którym wystąpi kilkudziesięcioosobowy zespół tancerzy i członków chóru, a także ciekawi goście na scenie.

bilety dostępne w sprzedaży

źródło i zdjęcia: ewafarna.com

Co o tym sądzisz?

Podekscytowany
0
Szczęśliwy
0
Kocham
0
Nie wiem
0
Raczej słabo
0

Sprawdź także

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Więcej w:Ciekawostki